W jakich wnętrzach warto zamontować szkło z grafiką?

Panele szklane z grafiką mogą być wszechstronnym i funkcjonalnym narzędziem do projektowania przestrzeni zarówno mieszkalnych, jak i biurowych czy użytkowych. Po wybraniu grafiki umieszcza się ją na szkle, tworząc nieprzezroczysty panel dekoracyjny. Takie szkło dekoracyjne ma duży potencjał, jeśli chodzi o aranżację różnego typu pomieszczeń. Sprawdź, w jakich wnętrzach warto zamontować szkło z grafiką.

Szkło z grafiką w kuchni

Panele szklane w Warszawie czy innych dużych miastach swoją premierę miały już kilka lat temu we wnętrzach kuchennych. Jak się okazało, takie rozwiązanie na kuchennej ścianie jest nie tylko bardzo estetyczne, ale również o wiele łatwiejsze w utrzymaniu w czystości niż tradycyjne płytki. Ogromną zaletą szkła z grafiką montowanego nad blatami kuchennymi jest ich duża i bardzo gładka powierzchnia. Brak łączeń i fug, jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych kafelków, eliminuje problem z gromadzeniem się brudu i tłuszczu. 

Grafika na szkle z podświetleniem

Panele szklane zapewniają bardzo estetyczne wykończenie kuchni, które możesz dodatkowo uatrakcyjnić odpowiednim podświetleniem. Jeśli zamówisz szkło z grafiką w Warszawie, otrzymasz estetycznie wykonany szklany panel gotowy do zamontowania na ścianie. Z przymocowaniem oświetlenia wstrzymaj się do instalacji szkła. Wówczas ocenisz efekt i dobierzesz najlepiej pasujące oświetlenie LED. 

Szkło z grafiką w łazience

Łazienka to również idealne miejsce na wyeksponowanie atrakcyjnego szkła z własną grafiką. Świetnie nadają się do tego celu własnoręcznie wykonane zdjęcia z pamiętnych wakacji lub migawka z miejsca na wymarzony urlop. Częstym motywem drukowanym na szkle umieszczanym w łazienkach jest woda lub elementy filozofii Zen. W dużej łazience taka ozdoba ściany będzie kojarzyła się z odprężającym miejscem typu salon SPA, w małej doda głębi pomieszczeniu i optycznie je powiększy.

Szklany panel na ścianie w sypialni

Sypialnia to kolejne pomieszczenie, w którym warto zamontować szkło z grafiką. Największą popularnością tutaj cieszą się napawające spokojem motywy zachodu słońca i plaż. Coraz częściej klienci decydują się na bardziej osobisty element wystroju, drukując na szkle własne zdjęcie ślubne.

Dodaj komentarz